Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Masaż w spa – sposób na jesienną chandrę

Umów się na wizytę
  1. Kategoria: |
  2. 16 listopada 2023

Jesienna pora posiada dwie strony medalu. Z jednej, rozpływamy się nad pięknem barwnych liści, otulamy się miękkim szlafrokiem, wchodzimy w ciepłe kapcie i odpływamy we wciągającą fabułę naszej ulubionej książki. Z drugiej, jesień to pora mniejszej ilości światła słonecznego, niższej temperatury i coraz krótszych, deszczowych dni. Następstwem tego stanu jest pogorszenie naszego samopoczucia i wejście w okres “jesiennej chandry”. Patrzymy z utęsknieniem za bujnym, letnim krajobrazem, ciepłymi promieniami słońca oraz wakacyjnym, rozluźniającym nasze zmysły klimatem.

Na szczęście jest sprawdzony sposób, który pomoże nam przełamać jesienną chandrę. Jednym z nich jest aromatyczny, ciepły i kojący masaż w spa. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać tę formę wyrwania się z jesiennego letargu.

Dlaczego masaż w spa

Schyłek roku wiąże się nierozerwalnie z chłodem poranka, co fatalnie wpływa na nasze ciało. Mięśnie pod wpływem zimna mogą doświadczyć skurczów, napięć, czy nawet kontuzji! Reagując na zimno w organizmie człowieka odruchowo włączają się procesy fizjologiczne. W pierwszej kolejności następuje skurcz powierzchniowych naczyń krwionośnych. Następnie zachodzi mimowolny skurcz mięśni szkieletowych mający na celu produkcję ciepła. Powtarzający się oraz długotrwały skurcz wywołany zimnem może prowadzić do kontuzji. Masaż w spa może odwrócić diametralnie stan Twojego organizmu na Twoją korzyść. Z pewnością masz ochotę na podróż pełną uniesień z pomocą wykwalifikowanego masażysty, aby Twoje ciało mogło krzyknąć “Dziękuję!”.

Oto powody, dla których powinnaś udać się na ten błogi zabieg:

Relaksacja mięśni

Jesienią często towarzyszy nam uczucie dyskomfortu związanego z napięciami mięśniowymi, zwłaszcza w okolicy przykręgosłupowej, ramion oraz szyi. Rozgrzewający masaż pomaga rozluźnić napięte mięśnie, co przyczynia się do ogólnego uczucia ulgi i komfortu całego ciała

Uwalnianie endorfin

Masaż stymuluje uwalnianie endorfin, naturalnych substancji chemicznych w mózgu, które poprawiają nastrój i ogólne samopoczucie. To może pomóc w zwalczaniu negatywnych uczuć, które często towarzyszą jesiennemu spadkowi energii spowodowanych brakiem światła, czy mroźną, jesienną atmosferą

Redukcja stresu

Jesień może być okresem zwiększonego stresu, zarówno związanego z pracą, jak i życiem codziennym. Masaż relaksacyjny pomaga zmniejszyć poziom kortyzolu, hormonu stresu, co przyczynia się do redukcji napięcia i nerwowości.

Poprawa krążenia krwi

Masaż poprawia krążenie krwi, co może pomóc w rozgrzewaniu organizmu w okresie, gdy temperatura zaczyna spadać. Poprawione krążenie wpływa na dotlenienie komórek i usuwanie toksyn z organizmu.

Pamiętaj, że nie tylko Ty odczuwasz jesienny pesymizm, może warto obdarować swoich bliskich voucherem do spa? Z pewnością Twoi bliscy chcieliby otrzymać od Ciebie klucz do wspaniałego spędzenia jesiennego wieczoru. Voucher SPA na pewno ich ucieszy.

Jaki masaż powinnaś wybrać? 

To, jaki sposób relaksu wybierzesz, jest podyktowane Twoimi potrzebami. Może potrzebujesz łagodnego, kojącego masażu relaksacyjnego, który pobudzi Twoje zmysły, a może Twoje wymagania dotyczą mocniejszego dotyku za sprawą masażu klasycznego? Zdecyduj sama i wybierz się na masaż, którego łaknie Twój organizm. Zapomnij o negatywnych czynnikach jesiennej melancholii i wróć do pełni swojego dobrego samopoczucia!

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest doskonałym wyborem, jeśli odczuwasz wewnętrzny niepokój oraz stres którym towarzyszą napięcia mięśniowe lub doskwiera Ci jesienna chandra.Ten rodzaj masażu wykorzystuje delikatne i płynne techniki, które pomagają rozluźnić mięśnie i wprowadzić Cię w stan głębokiego relaksu. Wybór w naszym salonie masz ogromny: możesz udać się na odprężający masaż gorącym olejem, masaż masłem shea, aromatyczną świecą, bądź zabieg połączony z peelingiem, lub wybierz masaż gorącą czekoladą, czy masaż gorącymi kamieniami, które są prawdziwymi smaczkami dla koneserów niekonwencjonalnych doznań. W naszym salonie używamy tylko naturalnych kosmetyków wysokiej jakości, więc nie musisz martwić się o brak precyzji w trakcie swej odnowy biologicznej.

Masaż twarzy 

Jesienna aura może wpłynąć na napięcie mięśni w okolicach głowy i szyi. Masaż twarzy może pomóc w rozluźnieniu tych obszarów, zmniejszeniu napięcia i poprawie ogólnego samopoczucia. W naszej ofercie znajdziesz cały wachlarz rodzajów terapii twarzy, m.in masaż Kobido, Japoński, czy masaż twarzy szyi i dekoltu. Uodpornij się na złe samopoczucie i idź z w pełni rozluźnionym uśmiechem przez korytarz jesiennych liści.

Masaż klasyczny 

Jest to iście kompleksowy zabieg, który wpłynie pozytywnie na Twoje ciało. Poczuj rozluźnienie z uwzględnieniem Twoich najgłębszych potrzeb. Pozbądź się uczucia zmęczenia, napięcia mięśniowego i dolegliwości bólowych, popraw krążenie krwi, dostarczając tlen do najgłębszych komórek mięśniowych, jednocześnie uwalniając wodospad endorfin. W naszej ofercie znajdziesz masaż klasyczny, zwany także szwedzkim, który jest najczęstszym wyborem naszych klientów, co zdecydowanie nie jest przypadkiem!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że wśród wymienionych przez nas zabiegów, wybierzesz swój sposób na jesienną chandrę. Odprężenie w tym ciężkim okresie jest sprawą priorytetową. Jesienne dni nie muszą być dla Ciebie wyzwaniem. Znów nabierz chęci do działania, odstresuj się, pozwól sobie na uwolnienie endorfin!. Uwierz w siebie i wybierz to, co dla Ciebie jest najlepsze i postaw się szarej codzienności. Przestań narzekać, i oddaj się temu, o czym marzysz i napełnij się pozytywną energią, zapewniając sobie chwilę, tylko dla siebie.

Życzymy Ci powodzenia, wierzymy, że będziesz mogła wybrać dla siebie to, co najlepsze!

Nie zapomnij również o swoich bliskich i daj im możliwość przeżycia perfekcyjnego dnia w naszym salonie spa kupując voucher na masaż.

Katarzyna Majewska

—————

Zdecyduj się na masaż i skorzystaj z usług certyfikowanych terapeutów Mastell.
Umów wizytę na: 
www.mastell.pl/rezerwacja online lub telefonicznie: +48 502 265 660

Umów się na wizytę