Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

O nas


Mastell massage & day spa, to profesjonalny salon masażu i day spa w Warszawie. To salon, który kreuje nowy, zdrowy styl życia.
Nasz zespół tworzą certyfikowani masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem. Masaże i zabiegi Spa w wykonaniu naszych profesjonalistów zapewniają relaks, odprężenie, napełniają energią i pomagają odzyskać naturalne piękno. A w przypadku dolegliwości, przynoszą ulgę, dzięki indywidualnie dobranej terapii.  Proponujemy rozwiązania i układamy skuteczne terapie zabiegoweJesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zabiegi z użyciem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków, gwarantujemy efekty i bezpieczeństwo.

Masaż Warszawa? Tylko w Mastell.
Serdecznie zapraszamy.

Nasz zespół

Magda
Magda
fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Fenomenalnym masażem zapewnia nie tylko relaks, ale zniwelowanie dolegliwości i poprawę komfortu życia. Zawsze stara się dotrzeć do przyczyny problemów klientów i wyczuć ich potrzeby. Jej niezwykła umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi sprawiła, że zawładnęła sercami Klientów i zespołu. Szczególnie interesują ją masaże relaksacyjne, spa, masaże twarzy. W wolnej chwili sięga po literaturę faktu i pogłębia wiedzę dotycząca naturalnej pielęgnacji.

Ukończone szkoły i kursy 

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła wiele kursów z zakresu masażu: masaż tkanek głębokich, masaż i terapia kobiet w ciąży, rewitalizacja poporodowa, masaż klasyczny, sportowy, drenaż limfatyczny, antycellulitowy,  japoński  masaż twarzy, masaż twarzy Kobido, zabiegi kosmetyczne Klapp. Wykonuje całą gamę masaży od klasycznych poprzez lecznicze, masaże kobiet w ciąży, modelujące do masaży relaksacyjnych, masaży twarzy i zabiegów spa.  W pracy kładzie nacisk na podejście holistyczne i wykorzystuje wiedzę z fizjoterapii. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje.

Krzysztof
Krzysztof
fizjoterapeuta, terapeuta SPA

Jest pasjonatem swojej pracy, którą wykonuje od ponad 10 lat. Uważa, że dobry efekt masażu jest związany z połączeniem wielu technik i wyczuciem potrzeb klienta. Specjalizuje się w masażach leczniczych wykorzystując techniki z pinopresury, masażu tkanek głębokich oraz metody PNF. Miłośnik hawajskiego masażu Lomi Lomi. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i konferencjach.

Ukończone szkoły i kursy

Jest absolwentem Wydziału Nauk Medycznych w Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie, a wcześnie uzyskał tytuł technika masażysty. Doświadczenie zdobywał w przychodniach specjalistycznych i ośrodkach SPA. Ukończył wiele kursów: terapia punktów spustowych, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), masaż tkanek głębokich, pinopresura, masaż kobiet w ciąży i rewitalizacja poporodowa, hawajski masaż Lomi Lomi Nui, masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińską, tajski, masaże ajuwerdyjskie. Jako certyfikowany fizjoterapeuta i technik masażysta wykonuje pełen wachlarz masaży i zabiegów Spa.

Joanna
Joanna
fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Magister fizjoterapii oraz instruktorka pilates. Uważa ze dobry masaż powinien być ukojeniem dla ciała i duszy, dlatego odpowiednio łączy ze sobą różne techniki m. in. terapii manualnej, terapii punktów spustowych, masażu Lomi Lomi. Zawsze stara się dotrzeć do przyczyny dolegliwości klienta w sposób holistyczny.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Swoją praktykę zdobyła m. in. w klinice fizjoterapii oraz w Spa w Kanadzie. Ukończyła różne kursy m. in. masaż gorącymi kamieniami, banką chińską, pilates, dietetyka.

Katarzyna
Katarzyna
technik masażysta, terapeutka SPA

Fizjoterapia umożliwia jej połączenie pasji z rozwojem zawodowym. Specjalizuje się w masażach leczniczych i masażu Kobido. W pracy wykorzystuje wiedzę i techniki zdobyte na wielu kursach i szkoleniach. Terapeutka z ogromnym doświadczeniem również w masażach relaksacyjnych, programach modelujących sylwetkę czy zabiegach spa. Ciągle doskonali i rozwija swoje umiejętności. Osoba niezwykle empatyczna i sumienna.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwentka dwuletniej Szkoły Policealnej z zakresu masażu, po której uzyskała tytuł technika masażysty. Obecnie jest na piątym roku fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła też wiele kursów i szkoleń: zespół bólowy kręgoslupa lędźwiowo-krzyżowego, warsztaty manualne w obrębie głowy i szyi, taping rehablitacyjno-sportowy, masaz Kobido, masaż bańką chińska, masaż gorącymi kamieniami, zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Wykonuje masaż leczniczy, masaż klasyczny, masaż sportowy, antycellulitowy, modelujący, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny, masaż świecą, masaż czekoladą, zabiegi SPA.

Karol
Karol
technik masażysta, terapeuta SPA

Pasjonat masażu. Specjalizuje się w masażach leczniczych, jednak łącząc wiele różnych metod, dobrze odnajduje się także w masażach relaksacyjnych i zabiegach Spa. Układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe. Doświadczenie zdobywał w ośrodkach rehabilitacyjnych na różnych przypadkach medycznych. Uwielbia dzielić się wiedzą i z wielką przyjemnością i zaangażowaniem udziela porad Klientom. Osoba niezwykle empatyczna i otwarta na potrzeby innych.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwent Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach. Wcześniej ukończył szkołę z zakresu masażu i pracy z ciałem, po której uzyskał tytuł technik masażysta. Ukończył wiele kursów specjalistycznych pozwalających spojrzeć na pacjenta globalnie i dobrać odpowiednią terapię pod indywidualne potrzeby: terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządów ruchu, funkcjonalna terapia manualna z diagnostyką i komunikacja z pacjentem, kinesiotaping, RAPAEL – system terapii ręki, pierwsza pomoc przedmedyczna, masaż gorącymi kamieniami.

Adrian
Adrian
technik masażysta, terapeuta SPA

Pasjonat masażu i sportu. Specjalizuje się w masażach sportowych, modelujących, oraz relaksacyjnych. Sport i prozdrowotny styl życia jest w jego życiu od zawsze. Trenował wyczynowo lekkoatletykę (biegi średnie), wielokrotnie zdobył tytuł mistrza Województwa i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski. W pracy najważniejsze dla niego jest samodoskonalenie, dlatego też uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. Zawodowo jest także trenerem personalnym.

Ukończone szkoły i kursy

Ukończył szkołę z zakresu masażu i pracy z ciałem po której uzyskał tytuł technika masażysty. Doświadczenie zdobył w renomowanych ośrodkach Spa & Wellness. Ukończył wiele kursów specjalistycznych, m. in. masaż lomi lomi, refleksoteryczny masaż stóp, energetyczno – manualny masaż kręgosłupa, dietetyka oraz suplementacja w sporcie. Wykonuje masaż sportowy, modelujący, relaksacyjny, klasyczny, leczniczy, gorącymi kamieniami, świecą , czekoladą, oraz zabiegi SPA.

Agnieszka
Agnieszka
technik masażysta, terapeutka SPA

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej