Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

O nas


Mastell massage & day spa, to profesjonalny salon masażu i day spa w Warszawie. To salon, który kreuje nowy, zdrowy styl życia.
Nasz zespół tworzą certyfikowani masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem. Masaże i zabiegi Spa w wykonaniu naszych profesjonalistów zapewniają relaks, odprężenie, napełniają energią i pomagają odzyskać naturalne piękno. A w przypadku dolegliwości, przynoszą ulgę, dzięki indywidualnie dobranej terapii.  Proponujemy rozwiązania i układamy skuteczne terapie zabiegoweJesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zabiegi z użyciem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków, gwarantujemy efekty i bezpieczeństwo.

Masaż Warszawa? Tylko w Mastell.
Serdecznie zapraszamy.

Nasz zespół

Katarzyna
Katarzyna
Fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Fizjoterapia umożliwia jej połączenie pasji z rozwojem zawodowym. Specjalizuje się w masażach leczniczych i masażu Kobido. W pracy wykorzystuje techniki zdobyte na fizjoterapii oraz wielu kursach i szkoleniach. Terapeutka z ogromnym doświadczeniem również w masażach relaksacyjnych, programach modelujących sylwetkę czy zabiegach SPA. Ciągle doskonali i rozwija swoje umiejętności. Osoba niezwykle empatyczna i sumienna. Prywatnie uwielbia czytać książki, jazdę na deskorolce i koncerty muzyki metalowej i punkowej.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie oraz dwuletniej Szkoły Policealnej z zakresu masażu, po której uzyskała tytuł technika masażysty. Ukończyła też wiele kursów i szkoleń: zespół bólowy kręgoslupa lędźwiowo-krzyżowego, warsztaty manualne w obrębie głowy i szyi, taping i masaż rehablitacyjno-sportowy, masaz Kobido, masaż bańką chińska, masaż gorącymi kamieniami, zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Wykonuje masaż leczniczy, masaż klasyczny, masaż sportowy, antycellulitowy, modelujący, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny, masaż świecą, masaż czekoladą, zabiegi SPA.

Magda
Magda
fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Fenomenalnym masażem zapewnia nie tylko relaks, ale zniwelowanie dolegliwości i poprawę komfortu życia. Zawsze stara się dotrzeć do przyczyny problemów klientów i wyczuć ich potrzeby. Jej niezwykła umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi sprawiła, że zawładnęła sercami Klientów i zespołu. Szczególnie interesują ją masaże relaksacyjne, spa, masaże twarzy. W wolnej chwili sięga po literaturę faktu i pogłębia wiedzę dotycząca naturalnej pielęgnacji.

Ukończone szkoły i kursy 

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła wiele kursów z zakresu masażu: masaż tkanek głębokich, masaż i terapia kobiet w ciąży, rewitalizacja poporodowa, masaż klasyczny, sportowy, drenaż limfatyczny, antycellulitowy,  japoński  masaż twarzy, masaż twarzy Kobido, zabiegi kosmetyczne Klapp. Wykonuje całą gamę masaży od klasycznych poprzez lecznicze, masaże kobiet w ciąży, modelujące do masaży relaksacyjnych, masaży twarzy i zabiegów spa.  W pracy kładzie nacisk na podejście holistyczne i wykorzystuje wiedzę z fizjoterapii. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje.

Maria
Maria
Fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Jest pasjonatem swojej pracy, którą wykonuje od ponad 8 lat. Specjalizuje się w masażach leczniczych wykorzystując w nich techniki z fizjoterapii. Wielką satysfakcję sprawia jej pomaganie i podnoszenie komfortu życia innych osób. Z wielką przyjemnością wykonuje masaże i rytuały relaksacyjne. Wykonując je stawia na maksymalne wyciszenie i rozluźnienie. Jej pasją są ludzie. Ma poczucie misji niesienia pomocy innym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i poznawać ich. W wolnych chwilach lubi długie spacery i kontakt z naturą.

Ukończone szkoły i kursy

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, a wcześniej uzyskała tytuł technika masażysty w dwuletniej szkole masażu. Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Jako certyfikowany licencjat fizjoterapii i technik masażysta wykonuje pełen wachlarz masaży – masaż leczniczy, masaż klasyczny, masaż sportowy, modelujący, drenaż limfatyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny i kosmetyczny, masaż biurowy, a także masaż w zabiegach SPA (peeling, masaż aromatyczną świecą, masaż czekoladą).

Krzysztof
Krzysztof
Fizjoterapeuta, terapeuta SPA

Jest pasjonatem swojej pracy, którą wykonuje od ponad 12 lat. Uważa, że dobry efekt masażu jest związany z połączeniem wielu technik i wyczuciem potrzeb klienta. Specjalizuje się w masażach leczniczych wykorzystując techniki z pinopresury, masażu tkanek głębokich oraz metody PNF. Miłośnik hawajskiego masażu Lomi Lomi. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i konferencjach.

Ukończone szkoły i kursy

Jest absolwentem Wydziału Nauk Medycznych w Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie, a wcześnie uzyskał tytuł technika masażysty. Doświadczenie zdobywał w przychodniach specjalistycznych i ośrodkach SPA. Ukończył wiele kursów: terapia punktów spustowych, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), masaż tkanek głębokich, pinopresura, masaż kobiet w ciąży i rewitalizacja poporodowa, hawajski masaż Lomi Lomi Nui, masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińską, tajski, masaże ajuwerdyjskie. Jako certyfikowany fizjoterapeuta i technik masażysta wykonuje pełen wachlarz masaży i zabiegów Spa.

Karol
Karol
technik masażysta, terapeuta SPA

Pasjonat masażu. Specjalizuje się w masażach leczniczych jednak łącząc wiele różnych metod, dobrze odnajduje się także w masażach relaksacyjnych i zabiegach Spa. Układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe. Doświadczenie zdobywał w ośrodkach rehabilitacyjnych na różnych przypadkach medycznych. Uwielbia dzielić się wiedzą i z wielką przyjemnością i zaangażowaniem udziela porad Klientom. Osoba niezwykle empatyczna i otwarta na potrzeby innych.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwent Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach. Wcześniej ukończył szkołę z zakresu masażu i pracy z ciałem, po której uzyskał tytuł technik masażysta. Ukończył wiele kursów specjalistycznych pozwalających spojrzeć na pacjenta globalnie i dobrać odpowiednią terapię pod indywidualne potrzeby: terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządów ruchu, funkcjonalna terapia manualna z diagnostyką i komunikacja z pacjentem, kinesiotaping, RAPAEL – system terapii ręki, pierwsza pomoc przedmedyczna, masaż gorącymi kamieniami, masaż ciążowy.

Adrian
Adrian
technik masażysta, terapeuta SPA

Pasjonat masażu i sportu. Specjalizuje się w masażach sportowych, modelujących, oraz relaksacyjnych. W pracy najważniejsze dla niego jest samodoskonalenie, dlatego też uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. Sport i prozdrowotny styl życia jest w jego życiu od zawsze. Trenował wyczynowo lekkoatletykę (biegi średnie), wielokrotnie zdobył tytuł mistrza Województwa i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski. Zawodowo jest także trenerem personalnym.

Ukończone szkoły i kursy

Ukończył dwuletnie Studium Masażu, który dało mu tytuł zawodowy technika masażysty. Doświadczenie zdobył w renomowanych ośrodkach Spa & Wellness. Ukończył wiele kursów specjalistycznych, m. in. masaż Kobido, masaż lomi lomi, refleksoteryczny masaż stóp, energetyczno – manualny masaż kręgosłupa, dietetyka oraz suplementacja w sporcie. Wykonuje cały wachlarz  zabiegów,  w tym: masaż sportowy, modelujący, relaksacyjny, klasyczny, leczniczy, gorącymi kamieniami, świecą, czekoladą, oraz zabiegi SPA.

Tatiana
Tatiana
technik masażysta, terapeutka SPA

Ekspert w pielęgnacji twarzy i ciała, terapeutka z ogromnym doświadczeniem w zakresie masażu leczniczego, relaksacyjnego, masażu twarzy Kobido, programów modelujących sylwetkę. Masaż liftingujący twarzy i modelujący w jej wykonaniu są bezkonkurencyjne. Pasjonatka masażu, ciągle doskonali swoje umiejętności. W pracy zadowolenie Klienta jest jej najwyższym priorytetem, zawsze tryska dobrym humorem. Prywatnie hoduje psy.

Ukończone szkoły i kursy

Ukończyła szkołę z zakresu masażu i pracy z ciałem, po której uzyskała tytuł technika masażysty. Doświadczenie zdobywała jako masażystka maratończyków warszawskich i w renomowanych ośrodkach SPA & Wellness. Jako certyfikowany technik masażysta wykonuje pełen wachlarz masaży od klasycznych poprzez lecznicze, modelujące do masaży relaksacyjnych, masaży twarzy i zabiegów Spa – peeling, masaż czekoladą, masaż gorącymi kamieniami, masaż Lomi Lomi. Dodatkowo ukończyła kursy: masaż bańkami chińskimi, masaż tkanek głębokich, masaż twarzy Kobido.

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej