Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

O nas


Mastell massage & day spa, to profesjonalny salon masażu i day spa w Warszawie. To salon, który kreuje nowy, zdrowy styl życia.
Nasz zespół tworzą certyfikowani masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem. Masaże i zabiegi Spa w wykonaniu naszych profesjonalistów zapewniają relaks, odprężenie, napełniają energią i pomagają odzyskać naturalne piękno. A w przypadku dolegliwości, przynoszą ulgę, dzięki indywidualnie dobranej terapii.  Proponujemy rozwiązania i układamy skuteczne terapie zabiegoweJesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zabiegi z użyciem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków, gwarantujemy efekty i bezpieczeństwo.

Masaż Warszawa? Tylko w Mastell.
Serdecznie zapraszamy.

Nasz zespół

Sylwia
Sylwia
fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Fizjoterapia umożliwia jej połączenie pasji z rozwojem zawodowym. Specjalizuje się w masażach leczniczych i masażach kobiet w ciąży. W pracy wykorzystuje wiedzę i techniki zdobyte na wielu kursach i szkoleniach. Terapeutka z ogromnym doświadczeniem również w masażach relaksacyjnych, programach modelujących sylwetkę czy zabiegach spa. Ciągle doskonali i rozwija swoje umiejętności. Osoba niezwykle energiczna i sumienna.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła też wiele kursów i szkoleń: masaż tkanek głębokich, masaż i terapia kobiet w ciąży, rewitalizacja poporodowa, uroginekologia – specjalizacja rehabilitacja okołoporodowa, masaż bańką chińska, masaż bambusami, miodem, masaż stemplami, zabiegi pielęgnacyjne na ciało, zabiegi kosmetyczne Klapp. Wykonuje masaż leczniczy, masaż tkanek głębokich, masaż kobiet w ciąży i po porodzie, masaż klasyczny, masaż sportowy, antycellulitowy, modelujący, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny, masaż świecą, masaż czekoladą,  zabiegi SPA. 

Magda
Magda
fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Fenomenalnym masażem zapewnia nie tylko relaks, ale zniwelowanie dolegliwości i poprawę komfortu życia. Zawsze stara się dotrzeć do przyczyny problemów klientów i wyczuć ich potrzeby. Jej niezwykła umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi sprawiła, że zawładnęła sercami Klientów i zespołu. Szczególnie interesują ją masaże relaksacyjne, spa, masaże twarzy. W wolnej chwili sięga po literaturę faktu i pogłębia wiedzę dotycząca naturalnej pielęgnacji.

Ukończone szkoły i kursy 

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła wiele kursów z zakresu masażu: masaż tkanek głębokich, masaż i terapia kobiet w ciąży, rewitalizacja poporodowa, masaż klasyczny, sportowy, drenaż limfatyczny, antycellulitowy,  japoński  masaż twarzy, masaż twarzy Kobido, zabiegi kosmetyczne Klapp. Wykonuje całą gamę masaży od klasycznych poprzez lecznicze, masaże kobiet w ciąży, modelujące do masaży relaksacyjnych, masaży twarzy i zabiegów spa.  W pracy kładzie nacisk na podejście holistyczne i wykorzystuje wiedzę z fizjoterapii. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje.

Krzysztof
Krzysztof
fizjoterapeuta, terapeuta SPA

Jest pasjonatem swojej pracy, którą wykonuje od ponad 10 lat. Uważa, że dobry efekt masażu jest związany z połączeniem wielu technik i wyczuciem potrzeb klienta. Specjalizuje się w masażach leczniczych wykorzystując techniki z pinopresury, masażu tkanek głębokich oraz metody PNF. Miłośnik hawajskiego masażu Lomi Lomi. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i konferencjach.

Ukończone szkoły i kursy

Jest absolwentem Wydziału Nauk Medycznych w Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie, a wcześnie uzyskał tytuł technika masażysty. Doświadczenie zdobywał w przychodniach specjalistycznych i ośrodkach SPA. Ukończył wiele kursów: terapia punktów spustowych, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), masaż tkanek głębokich, pinopresura, masaż kobiet w ciąży i rewitalizacja poporodowa, hawajski masaż Lomi Lomi Nui, masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińską, tajski, masaże ajuwerdyjskie. Jako certyfikowany fizjoterapeuta i technik masażysta wykonuje pełen wachlarz masaży i zabiegów Spa.

Tatiana
Tatiana
technik masażysta, terapeutka SPA

Ekspert w pielęgnacji twarzy i ciała, terapeutka z ogromnym doświadczeniem w zakresie masażu leczniczego, relaksacyjnego,  masażu twarzy Kobido, programów modelujących sylwetkę. Masaż liftingujący twarzy i modelujący w jej wykonaniu są bezkonkurencyjne. Pasjonatka masażu, ciągle doskonali swoje umiejętności. W pracy zadowolenie Klienta jest jej najwyższym priorytetem, zawsze tryska dobrym humorem. Prywatnie hoduje psy. 

Ukończone szkoły i kursy

Ukończyła dwuletnią szkołę z zakresu masażu i pracy z ciałem, po której uzyskała tytuł technika masażysty. Doświadczenie zdobywała jako masażystka maratończyków warszawskich i w renomowanych ośrodkach SPA & Wellness. Jako certyfikowany technik masażysta wykonuje pełen wachlarz masaży od klasycznych poprzez lecznicze, modelujące do masaży relaksacyjnych, masaży twarzy i zabiegów Spa – peeling masaż czekoladą, masaż gorącymi kamieniami, hawajski masaż Lomi Lomi Nui. Dodatkowo ukończyła kursy: masaż bańkami chińskimi, masaż tkanek głębokich, masaż twarzy Kobido, zabiegi kosmetyczne Klapp.

Karol
Karol
technik masażysta, terapeuta SPA

Pasjonat masażu. Specjalizuje się w masażach leczniczych, jednak łącząc wiele różnych metod, dobrze odnajduje się także w masażach relaksacyjnych i zabiegach Spa. Układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe. Doświadczenie zdobywał w ośrodkach rehabilitacyjnych na różnych przypadkach medycznych. Uwielbia dzielić się wiedzą i z wielką przyjemnością i zaangażowaniem udziela porad Klientom. Osoba niezwykle empatyczna i otwarta na potrzeby innych.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwent Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach. Wcześniej ukończył szkołę z zakresu masażu i pracy z ciałem, po której uzyskał tytuł technik masażysta. Ukończył wiele kursów specjalistycznych pozwalających spojrzeć na pacjenta globalnie i dobrać odpowiednią terapię pod indywidualne potrzeby: terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządów ruchu, funkcjonalna terapia manualna z diagnostyką i komunikacja z pacjentem, kinesiotaping, RAPAEL – system terapii ręki, pierwsza pomoc przedmedyczna, masaż gorącymi kamieniami.

Agnieszka
technik masażysta, terapeutka SPA
Joanna
fizjoterapeutka, terapeutka SPA
Adrian
technik masażysta, terapeuta SPA