Facebook - Masaż & Spa Warszawa – Mastell – masaż leczniczy kręgosłupa, masaż relaksacyjny, salon SPA masażu – karta podarunkowa Warszawa Tripadvisor - Masaż & Spa Warszawa – Mastell – masaż leczniczy kręgosłupa, masaż relaksacyjny, salon SPA masażu – karta podarunkowa Warszawa

O nas


Mastell massage & day spa, to profesjonalny salon masażu i day spa w Warszawie. To salon, który kreuje nowy, zdrowy styl życia.
Nasz zespół tworzą certyfikowani masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem. Masaże i zabiegi Spa w wykonaniu naszych profesjonalistów zapewniają relaks, odprężenie, napełniają energią i pomagają odzyskać naturalne piękno. A w przypadku dolegliwości, przynoszą ulgę, dzięki indywidualnie dobranej terapii.  Proponujemy rozwiązania i układamy skuteczne terapie zabiegoweJesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zabiegi z użyciem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków, gwarantujemy efekty i bezpieczeństwo.

Masaż Warszawa? Tylko w Mastell.
Serdecznie zapraszamy.

Nasz zespół

Natalia
fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Fizjoterapia umożliwia jej połączenie pasji z rozwojem zawodowym. Specjalizuje się w masażach leczniczych i drenażu limfatycznym, w tym u pacjentów onkologicznych. Układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe. Podczas pracy łączy techniki relaksacyjne, głębokie i wisceralne. Uwielbia dzielić się wiedzą i z wielką przyjemnością i zaangażowaniem prowadzi warsztaty Zdrowy kręgosłup. Osoba niezwykle empatyczna i otwarta na potrzeby innych.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych pozwalających spojrzeć na pacjenta globalnie i dobrać odpowiednią terapię pod indywidualne potrzeby: masaż tkanek głębokich, kompleksowa terapia przeciwobrzękowa, kinesiology taping, terapia wisceralna, zdrowy kręgosłup, a także wiele kursów z zakresu masażu i pracy z ciałem. Wykonuje masaż relaksacyjny, klasyczny, leczniczy, sportowy, drenaż limfatyczny, liftingujący masaż twarzy, masaż kosmetyczny, a także masaże i zabiegi Spa.

Krzysztof
fizjoterapeuta, terapeuta SPA

Jest pasjonatem swojej pracy, którą wykonuje od ponad 10 lat. . Uważa, że dobry efekt masażu jest związany z połączeniem wielu technik i wyczuciem potrzeb klienta. Specjalizuje się w masażach leczniczych wykorzystując techniki z pinopresury, masażu tkanek głębokich oraz metody PNF. Miłośnik hawajskiego masażu Lomi Lomi. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i konferencjach.

Ukończone szkoły i kursy

Jest absolwentem Wydziału Nauk Medycznych w Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie, a wcześnie uzyskał tytuł technika masażysty. Ukończył wiele kursów: terapia punktów spustowych, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), masaż tkanek głębokich, pinopresura, masaż kobiet w ciąży i rewitalizacja poporodowa, hawajski masaż Lomi Lomi Nui, masaż kamieniami wulkanicznymi, masaż bańką chińską, masaż tajski, masaże ajuwerdyjskie. Jako certyfikowany fizjoterapeuta i technik masażysta wykonuje pełen wachlarz masaży i zabiegów Spa.

Marlena
fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Ekspert w pielęgnacji twarzy i ciała, terapeutka z ogromnym doświadczeniem w zakresie masażu leczniczego, masażu kobiet w ciąży, japońskiego masażu twarzy czy programów modelujących sylwetkę. Masaż liftingujący twarzy i masaż kobiet w ciąży w jej wykonaniu bezkonkurencyjne. Pasjonatka masażu i zdrowego trybu życia, ciągle doskonali swoje umiejętności. W pracy niezwykle energiczna i sumienna, uwielbia naturę.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Wcześniej ukończyła Medyczną Szkołę Policealną po której uzyskała tytuł technika masażysty. Wykonuje masaż kobiet w ciąży i rewitalizujący po porodzie, masaż klasyczny, masaż sportowy, antycellulitowy, modelujący, drenaż limfatyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny i kosmetyczny, a także masaż w zabiegach SPA (peeling, masaż świecą aromatyczną, masaż czekoladą. Przeszła kursy z japońskiego masażu twarzy, zabiegów kosmetycznych Klapp i masażu biurowego.