Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

O nas


Mastell massage & day spa, to profesjonalny salon masażu i day spa w Warszawie. To salon, który kreuje nowy, zdrowy styl życia.
Nasz zespół tworzą certyfikowani masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem. Masaże i zabiegi Spa w wykonaniu naszych profesjonalistów zapewniają relaks, odprężenie, napełniają energią i pomagają odzyskać naturalne piękno. A w przypadku dolegliwości, przynoszą ulgę, dzięki indywidualnie dobranej terapii.  Proponujemy rozwiązania i układamy skuteczne terapie zabiegoweJesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zabiegi z użyciem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków, gwarantujemy efekty i bezpieczeństwo.

Masaż Warszawa? Tylko w Mastell.
Serdecznie zapraszamy.

Nasz zespół

Aleksandra
Aleksandra
fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Fizjoterapia umożliwia jej połączenie pasji z rozwojem zawodowym. Specjalizuje się w masażach leczniczych. Układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe. Doświadczenie zdobywała przez kilka lat w przychodni specjalistycznej na różnych przypadkach medycznych. Uwielbia dzielić się wiedzą i z wielką przyjemnością i zaangażowaniem udziela porad Klientom. Osoba niezwykle empatyczna i otwarta na potrzeby innych.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwentka Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych pozwalających spojrzeć na pacjenta globalnie i dobrać odpowiednią terapię pod indywidualne potrzeby: masaż tkanek głębokich, koncepcja PNF, terapia manualna wg Typaldosa D.O. Fascial Distortion Model, terapia manualna metody Maitlanda, taping rehabilitacyjny, a także wiele kursów z zakresu masażu i pracy z ciałem. Wykonuje masaż relaksacyjny, klasyczny, leczniczy, sportowy, drenaż limfatyczny, japoński masaż twarzy, a także masaże i zabiegi Spa.

Magda
Magda
fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Fenomenalnym masażem zapewnia nie tylko relaks, ale zniwelowanie dolegliwości i poprawę komfortu życia. Zawsze stara się dotrzeć do przyczyny problemów klientów i wyczuć ich potrzeby. Jej niezwykła umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi sprawiła, że zawładnęła sercami Klientów i zespołu. Szczególnie interesują ją masaże relaksacyjne, spa, masaże twarzy. W wolnej chwili sięga po literaturę faktu i pogłębia wiedzę dotycząca naturalnej pielęgnacji.

Ukończone szkoły i kursy 

Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyła wiele kursów z zakresu masażu: masaż tkanek głębokich, masaż i terapia kobiet w ciąży, rewitalizacja poporodowa, masaż klasyczny, sportowy, antycellulitowy, drenaż limfatyczny, japoński  masaż twarzy, zabiegi kosmetyczne Klapp. Wykonuje całą gamę masaży od klasycznych poprzez lecznicze, masaże kobiet w ciąży, modelujące do masaży relaksacyjnych, masaży twarzy i zabiegów spa, w tym peelingi, masaż czekoladą, masaż świecą.  W codziennej pracy kładzie nacisk na podejście holistyczne i wykorzystuje wiedzę z fizjoterapii. Nieustannie podwyższa też swoje kwalifikacje.

Krzysztof
Krzysztof
fizjoterapeuta, terapeuta SPA

Jest pasjonatem swojej pracy, którą wykonuje od ponad 10 lat. Uważa, że dobry efekt masażu jest związany z połączeniem wielu technik i wyczuciem potrzeb klienta. Specjalizuje się w masażach leczniczych wykorzystując techniki z pinopresury, masażu tkanek głębokich oraz metody PNF. Miłośnik hawajskiego masażu Lomi Lomi. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i konferencjach.

Ukończone szkoły i kursy

Jest absolwentem Wydziału Nauk Medycznych w Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie, a wcześnie uzyskał tytuł technika masażysty. Ukończył wiele kursów: terapia punktów spustowych, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), masaż tkanek głębokich, pinopresura, masaż kobiet w ciąży i rewitalizacja poporodowa, hawajski masaż Lomi Lomi Nui, masaż kamieniami wulkanicznymi, masaż bańką chińską, masaż tajski, masaże ajuwerdyjskie. Jako certyfikowany fizjoterapeuta i technik masażysta wykonuje pełen wachlarz masaży i zabiegów Spa.

Marlena
Marlena
masażystka, terapeutka SPA

Ekspert w pielęgnacji twarzy i ciała, terapeutka z ogromnym doświadczeniem w zakresie masażu leczniczego, masażu kobiet w ciąży, japońskiego masażu twarzy, masażu Kobido czy programów modelujących sylwetkę. Masaż liftingujący twarzy i masaż kobiet w ciąży w jej wykonaniu bezkonkurencyjne. Pasjonatka masażu i zdrowego trybu życia, ciągle doskonali swoje umiejętności. W pracy niezwykle energiczna i sumienna, uwielbia naturę.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej po której uzyskała tytuł technika masażysty. Wykonuje masaż kobiet w ciąży i rewitalizujący po porodzie, masaż klasyczny, masaż sportowy, antycellulitowy, modelujący, drenaż limfatyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny i kosmetyczny, a także masaż w zabiegach SPA (peeling, masaż świecą aromatyczną, masaż czekoladą. Przeszła kursy masażu kobiet w ciąży, masażu kobido,  japońskiego masażu twarzy, zabiegów kosmetycznych Klapp i masażu biurowego.

Sylwia
Sylwia
fizjoterapeutka, terapeutka SPA
Tatiana
Tatiana
masażystka, terapeutka SPA