Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

O nas


Mastell massage & day spa, to profesjonalny salon masażu i day spa w Warszawie. To salon, który kreuje nowy, zdrowy styl życia.
Nasz zespół tworzą certyfikowani masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem. Masaże i zabiegi Spa w wykonaniu naszych profesjonalistów zapewniają relaks, odprężenie, napełniają energią i pomagają odzyskać naturalne piękno. A w przypadku dolegliwości, przynoszą ulgę, dzięki indywidualnie dobranej terapii.  Proponujemy rozwiązania i układamy skuteczne terapie zabiegoweJesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zabiegi z użyciem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków, gwarantujemy efekty i bezpieczeństwo.

Masaż Warszawa? Tylko w Mastell.
Serdecznie zapraszamy.

Nasz zespół

Maria
Maria
Fizjoterapeutka, terapeutka SPA

Jest pasjonatem swojej pracy, którą wykonuje od ponad 8 lat. Specjalizuje się w masażach leczniczych wykorzystując w nich techniki z fizjoterapii. Wielką satysfakcję sprawia jej pomaganie i podnoszenie komfortu życia innych osób. Z wielką przyjemnością wykonuje masaże i rytuały relaksacyjne. Wykonując je stawia na maksymalne wyciszenie i rozluźnienie. Jej pasją są ludzie. Ma poczucie misji niesienia pomocy innym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i poznawać ich. W wolnych chwilach lubi długie spacery i kontakt z naturą.

Ukończone szkoły i kursy

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, a wcześniej uzyskała tytuł technika masażysty w dwuletniej szkole masażu. Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Jako certyfikowany licencjat fizjoterapii i technik masażysta wykonuje pełen wachlarz masaży – masaż leczniczy, masaż klasyczny, masaż sportowy, modelujący, drenaż limfatyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny i kosmetyczny, masaż biurowy, a także masaż w zabiegach SPA (peeling, masaż aromatyczną świecą, masaż czekoladą).

Tatiana
Tatiana
technik masażysta, terapeutka SPA

Ekspert w pielęgnacji twarzy i ciała, terapeutka z ogromnym doświadczeniem w zakresie masażu leczniczego, relaksacyjnego, masażu twarzy Kobido, programach modelujących sylwetkę. Masaż liftingujący twarzy i modelujący w jej wykonaniu są bezkonkurencyjne. Pasjonatka masażu i zdrowego trybu życia, , ciągle doskonali swoje umiejętności. W pracy zadowolenie Klienta jest jej najwyższym priorytetem, zawsze tryska dobrym humorem. Prywatnie hoduje psy.

Ukończone szkoły i kursy

Ukończyła szkołę z zakresu masażu i pracy z ciałem, po której uzyskała tytuł technika masażysty. Doświadczenie zdobywała jako masażystka maratończyków warszawskich i w renomowanych ośrodkach SPA & Wellness. Wykonuje pełen wachlarz masaży od klasycznych poprzez lecznicze, modelujące do masaży relaksacyjnych, masaży twarzy i zabiegów Spa – peeling, masaż czekoladą, masaż gorącymi kamieniami, masaż Lomi Lomi. Dodatkowo ukończyła kursy: masaż bańkami chińskimi, masaż tkanek głębokich, masaż twarzy Kobido.

Joanna
Joanna
TECHNIK MASAŻYSTA, KOSMETOLOG

Fenomenalnym masażem zapewnia nie tylko relaks, ale zniwelowanie dolegliwości i poprawę komfortu życia. Zawsze stara się dotrzeć do przyczyny problemów klientów i wyczuć ich potrzeby. Jej niezwykła umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi sprawiła, że zawładnęła sercami Klientów i zespołu. Ekspert w pielęgnacji i masażach twarzy, masażach rozluźniających, SPA i zabiegach modelujących sylwetkę. Osoba niezwykle empatyczna i sumienna. W wolnej chwili sięga po literaturę.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwentka dwuletniej Akademickiej Szkoły Medycznej, po której uzyskała tytuł technika masażysty oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku kosmetologia.  Jako certyfikowany technik masażysta wykonuje cala gamę masaży: masaż klasyczny, lecznicy, relaksacyjny, tkanek głębokich, sportowy, drenaż limfatyczny, antycellulitowy, modelujący, masaże twarzy, masaże i zabiegi spa –  peeling, masaż czekoladą, masaż gorącymi kamieniami, masaż świecą.  Dodatkowo ukończyła kursy: masażu twarzy Kobido i masażu tkanek głębokich.

Karol
Karol
technik masażysta, terapeuta SPA

Pasjonat masażu. Specjalizuje się w masażach leczniczych jednak łącząc wiele różnych metod, dobrze odnajduje się także w masażach relaksacyjnych i zabiegach Spa. Układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe. Doświadczenie zdobywał w ośrodkach rehabilitacyjnych na różnych przypadkach medycznych. Uwielbia dzielić się wiedzą i z wielką przyjemnością i zaangażowaniem udziela porad Klientom. Osoba niezwykle empatyczna i otwarta na potrzeby innych.

Ukończone szkoły i kursy

Absolwent Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach. Wcześniej ukończył szkołę z zakresu masażu i pracy z ciałem, po której uzyskał tytuł technik masażysta. Ukończył wiele kursów specjalistycznych pozwalających spojrzeć na pacjenta globalnie i dobrać odpowiednią terapię pod indywidualne potrzeby: terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządów ruchu, funkcjonalna terapia manualna z diagnostyką i komunikacja z pacjentem, kinesiotaping, RAPAEL – system terapii ręki, pierwsza pomoc przedmedyczna, masaż gorącymi kamieniami, masaż ciążowy.

Adrian
Adrian
technik masażysta, terapeuta SPA

Pasjonat masażu i sportu. Specjalizuje się w masażach sportowych, modelujących, relaksacyjnych oraz Kobido. W pracy najważniejsze dla niego jest samodoskonalenie, dlatego też uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. Sport i prozdrowotny styl życia jest w jego życiu od zawsze. Trenował wyczynowo lekkoatletykę (biegi średnie), wielokrotnie zdobył tytuł mistrza Województwa i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski. Zawodowo jest także trenerem personalnym.

Ukończone szkoły i kursy

Ukończył dwuletnie Studium Masażu w Wrocławiu, które dało mu tytuł zawodowy technika masażysty. Doświadczenie zdobył w renomowanych ośrodkach Spa & Wellness. Ukończył wiele kursów specjalistycznych, m. in. masaż twarzy Kobido, masaż lomi lomi, reflektoryczny masaż stóp, energetyczno – manualny masaż kręgosłupa, dietetyka oraz suplementacja w sporcie. Wykonuje cały wachlarz  zabiegów,  w tym:  masaż sportowy, relaksacyjny, klasyczny, leczniczy, antycellulitowy bańka chińską, modeulujący,  masaż Kobido oraz masaże i zabiegi SPA – masaż gorącymi kamieniami, świecą, czekoladą,

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej