Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Jak zredukować cellulit w mniej niż 10 godzin, albo krócej

Umów się na wizytę

Chcesz bez kompleksów przechadzać się po plaży ściągając spojrzenia nie tylko mężczyzn, ale i kobiet?
Promienna cera, jędrna pupa i uda bez cellulitu pozwolą Ci przestać się wstydzić swojego ciała. Dlatego warto skorzystać z masaży i nieinwazyjnych zabiegów, które poprawią Twój wygląd. A Ty będziesz czuła się świetnie i wyglądała zjawiskowo.

Dlaczego masaż przynosi znakomite efekty w redukcji cellulitu i wyszczuplaniu?

Poza niezliczonymi pozytywnymi skutkami dla naszej psychiki i samopoczucia, masaż daje znakomite efekty w modelowaniu sylwetki i redukcji cellulitu, zwłaszcza okolic talii, ud, bioder. Doskonale ujędrnia i uelastycznia skórę. Oto dlaczego:

  • Redukuje cellulit wygładzając skórę – masaż jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu. Skóra staje się gładka, sprężysta.
  • Eliminuje tkankę tłuszczową wspomagając odchudzanie – podczas masażu następuje manualne rozbicie skupisk komórek tłuszczowych, rozgrzanie mięśni i pobudzenie ich do spalania zapasu energetycznego – zgromadzonego w komórkach tłuszczowych.
  • Pobudza krążenie przyspieszając przemianę materii – pobudzeniu ulega krążenie płynów ustrojowych, co w efekcie stymuluje przemianę materii i ułatwia pozbywanie się z organizmu toksyn.
  • Ujędrnia i dotlenia skórę

Poprawę swojej sylwetki zobaczysz już bo 2-3 zabiegach.

Efekty masaży są już widoczne po pierwszych 2-3 zabiegach. Skóra jest wygładzona, napięta i ujędrniona, a cellulit widocznie zmniejszony. Seria 10 zabiegów zdecydowanie poprawi stan skóry i pozwoli Ci czuć się świetnie na plaży.

Jaki zabieg wybrać?

Masaż bańką chińską – numer 1 w walce z cellulitem, polecany także osobom z nadmierną tkanką tłuszczową. Masaż bańką staje się coraz bardziej popularny w kosmetologii i w lecznictwie. Profesjonalnie wykonany masaż bańką chińską pobudza krążenie, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii, usuwa toksyny z organizmu. Bańka to także numer 1 w walce z cellulitem i zbędnymi kilogramami. Masaż bańką chińską polega na zasysaniu fałdu skóry za pomocą gumowej bańki, którą stopniowo, intensywnie rozmasowuje się zassany fałd skóry. Masaż zalecany jest osobom, które borykają się z obrzękami limfatycznymi, cellulitem i tzw. „trudnymi miejscami”, które nie poddają się diecie i ćwiczeniom. Bańka chińska rozbija tkankę tłuszczową, wygładza skórę i pozwala modelować ciało. Zastosowane po zabiegu preparaty głębiej wnikają w skórę, a przyspieszone krążenie lepiej je dystrybuuje, co znacznie zwiększa ich skuteczność. Dla uzyskania najlepszych i długotrwałych efektów zabiegi powinny być wykonane w serii 8-10 masaży, 2-3 razy w tygodniu, i połączone z dietą oraz uprawianiem sportu. Masażu bańką chińską nie można wykonywać m.in. w trakcie menstruacji, u kobiety w ciąży i osób mających żylaki i naczynka.

Masaż modelujący
Jego celem jest eliminacja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie oraz zmniejszenie obwodu ud i pośladków, a także podniesienie pośladków. Jest to dość intensywny masaż bazujący na dynamicznych rozcieraniach, ugniataniach i oklepywaniach. W efekcie podczas masażu następuje manualne rozbicie zalegającej tkanki tłuszczowej. Przyspieszeniu ulega krążenie płynów ustrojowych, co przyspiesza przemianę materii, następuje detoksykacja organizmu. Masaż przynosi znakomite efekty w modelowaniu sylwetki i walce z cellulitem. Skóra staje się gładka i napięta, odzyskuje jędrność. Dla uzyskania efektów potrzebna jest seria zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu,  wspartych dietą i uprawianiem sportu.

——————-

Zespół Mastell tworzą wykwalifikowani terapeuci posiadający umiejętności potwierdzone dyplomami oraz korzystający z nowoczesnych metod. Dzięki bogatemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu profesjonalistów Mastell możesz być pewna, że trafisz w dobre ręce. Nasi terapeuci dobiorą najlepsze metody w zależności od reakcji na masaż i indywidualnych potrzeb osoby.

Zdecyduj się na masaż i skorzystaj z usług certyfikowanych terapeutów Mastell.
Umów wizytę telefonicznie  +48502265660 lub na:
 https://www.mastell.pl/oferta/masaze-wyszczuplajace-i-antycellulitowe

 

Umów się na wizytę

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej