Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

3 powody, dla których masaż jest najlepszym prezentem na Dzień Matki

Umów się na wizytę
  1. Kategoria: |
  2. 19 maja 2016

Każdego roku w Dzień Matki, dzieci bez względu na wiek korzystają z okazji by podziękować swoim Mamom za poświęcenie i miłość. W tym roku możesz podziękować Mamie dając jej voucher na masaż na Dzień Matki w prezencie. Masaż w prezencie, to tak jakbyśmy podarowali zdrowie, urodę i dobre samopoczucie jednocześnie.

Oto trzy powody, dla których warto wybrać voucher na masaż na Dzień Matki.

1. Masaż na Dzień Matki to relaks i dobre samopoczucie

Pamiętasz, jak mama przytulała Cię byś poczuł się lepiej? Teraz dając jej w prezencie masaż możesz się odwdzięczyć. Badania potwierdzają, że podczas masażu wzrasta poziom serotoniny i dopaminy odpowiedzialnych za nasze dobre samopoczucie i nastrój. Obniża się natomiast poziom kortyzolu (hormonu stresu). Po masażu jest nam dobrze, czujemy się szczęśliwi i zadowoleni, a nasze ciało jest zrelaksowane i odprężone. Masaż to również komfort nic nie robienia, odpoczynek. To czas kiedy ktoś całą swoją uwagę skupia tylko na nas. Podaruj swojej Mamie masaż w prezencie i zapewnij jej świetne samopoczucie, radość i optymizm.

2. Masaż na Dzień Matki to zdrowie

Masaż jest jednym z najstarszych zabiegów oddziaływających na nasze ciało i psychikę. Poprzez wpływ na układ nerwowy pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Obniża napięcie mięśniowe, działając tym samym przeciwbólowo i rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni, a także poprawia ich elastyczność. Ma dobroczynny wpływ na układ krążenia, stawy i skórę. Utrzymuje w równowadze układ nerwowy uspokajając go lub stymulując, w zależności od intensywności stosowanych technik. Regularnie stosowany jest prawdziwym dobrodziejstwem dla każdego, niezależnie od wieku, i staje się integralną częścią zdrowego stylu życia. Obdarowując swoją Mamę prezentem w postaci masażu  zapewnisz jej dobrą kondycję organizmu i uwolnisz od napięć.

3. Masaż na Dzień Matki to odzyskanie naturalnego piękna i blasku

Masaż to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Doskonale ujędrnia i dotlenia skórę, wzmacnia elastyczność mięśni, poprawia mikrocyrkulację krwi i limfy. Regularnie stosowany gwarantuje widoczną poprawę kondycji skóry.

Doceń swoją Mamę, i w tym roku zamiast kwiatów podaruj jej w prezencie masaż. Pozwól jej poczuć jak wielką miłością ją darzysz. Terapeuci Mastell zadbają o jej komfort podczas zabiegu, dopilnują aby poczuła się wyjątkowo, by przy blasku świec, kojącej muzyce, zmysłowym zapachu i pełnym poczuciu bezpieczeństwa zapomniała o rzeczywistości i spędziła u nas wspaniałe chwile, które na długo pozostaną jej w pamięci.

Szczególnie na tę okazję polecamy ofertę promocyjną – Rytuał japońskiego masażu twarzy,  który wpływa pozytywnie nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także na dobre samopoczucie. Głęboko odpręża i relaksuje ciało i umysł, uwalnia od stresów, niweluje napięcia ciała, przywraca energię.

Poznaj naszą ofertę promocyjną na www.mastell.pl/promocja

Zastanawiasz się, czy nasz salon jest odpowiedni by powierzyć naszym specjalistom swoją Mamę. Sprawdź opinie na: facebook.com, google, tripadvisor.pl

Umów się na wizytę