Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Niezapomniany Wieczór Panieński w SPA

Umów się na wizytę
  1. Kategoria: |
  2. 5 września 2016

Szukasz wyjątkowego i niepowtarzalnego pomysłu na Wieczór Panieński?
Podaruj Pannie Młodej chwile luksusu i spędźcie wyjątkowe chwile w Mastell SPA!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. W oczekiwaniu na Ten niezapomniany dzień zapraszamy Was do skorzystania z wyjątkowych zabiegów, masaży i rytuałów. Wieczór Panieński w Mastell massage & day spa to doskonała okazja do spotkania z przyjaciółkami.To idealny sposób na chwilę zapomnienia przed przygotowaniami do ślubu. To odprężająca muzyka i blask świec. To relaksujące zabiegi, które mogą być doskonałym wstępem do szampańskiej zabawy, lub też pomocą w ukojeniu stresów przed tak ważnym dniem. Jednak przede wszystkim to doskonała zabawa wśród najbliższych. Odprężający masaż masłem Shea? Zniewalający zmysły masaż czekoladą, a może upiększający zabieg na twarz?

Pragniemy, żeby wspomnienia z tego dnia pozostały z Wami na bardzo długo, dlatego dla każdej z Was przygotujemy indywidualną, dopasowaną do potrzeb ofertę.

W jednym czasie możemy wykonać trzy lub cztery zabiegi. Dysponujemy dwoma komfortowymi gabinetami SPA dla jednej osoby i przestronnym i bardzo komfortowym gabinetem dla dwóch osób.

Chcemy zagwarantować Wam prywatność, dlatego salon na czas zabiegów jest wyłącznie do Waszej dyspozycji.

Rezerwacje możliwe przy grupach do 5 osób.

Skontaktuj się z nami, a udzielimy wszelkich szczegółowych informacji:
e-mail: kontakt@mastell.pl
numer telefonu +48502265660

Umów się na wizytę

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej