Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Jak wybrać najlepsze day spa Warszawa?

Umów się na wizytę
  1. Kategoria: |
  2. 12 czerwca 2023

Zapoznaj się z ofertą day spa

Day spa Warszawa mają bardzo zróżnicowaną ofertę. Niektóre salony używają chwytliwego hasła „day SPA”, ale w rzeczywistości mają niewiele wspólnego z filozofią SPA & wellness. Dlatego warto dobrze zapoznać się z ofertą i sprawdzić czy w ofercie są masaże, pakiety spa, które nas interesują.

Coraz większa popularnością cieszą się na przykład takie zabiegi jak: masaż dla kobiet w ciąży, masaż dla dwojga, masaż twarzy Kobido czy pakiety SPA. Ponadto ze względu na siedzący tryb pracy większość osób odwiedzających Mastell day spa Warszawa ma duże napięcie mięśniowe i korzystają z masażu leczniczego kręgosłupa.

Masaż dla dwojga

Zabiegi SPA i masaże razem z bliską osobą, to świetny sposób na budowanie wzajemnej bliskości. Dlatego masaż dla dwojga powinien odbywać się w jednym, przestronnym i komfortowym gabinecie dla dwojga najlepiej przy blasku świec, kojącej muzyce, zmysłowym zapachu. Niestety w niektórych salonach odbywa się w tym samym czasie, ale w różnych gabinetach.

Masaż twarzy Kobido

Masaż twarzy Kobido jest bardzo popularny szczególnie wśród Pań, ale coraz częściej korzystają z niego również mężczyźni. Zabieg ma fenomenalne działanie liftingujące i odmładzające. Dodatkowo niweluje napięcia, sztywność i ograniczenia ruchowe w obszarze głowy, szyi, klatki piersiowej. Jest też pomocny na przykład w walce z bruksizmem.

Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży, jest bezpieczny zarówno dla mamy jak i dla dziecka i doskonale poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne. Szczególnie jednak przy masażu kobiet ciężarnych ważne są kwalifikacje. Zatem zanim przyszła mama skorzysta z zabiegu powinna upewnić się, że terapeuta, który będzie wykonywał masaż ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w masażu kobiet w ciąży. Przed przystąpieniem do zabiegu terapeuta powinien zapytać czy lekarz prowadzący ciążę wyraził zgodę na masaż i zapoznać się z jego ewentualnymi zaleceniami.

Masaż leczniczy kręgosłupa

Złe nawyki podczas siedzenia przyczyniają się do wielu dolegliwości powodując większe obciążenie kręgosłupa niż chodzenie lub stanie. Podczas siedzenia nacisk na kręgosłup jest o 50% większy niż podczas stania, a garbienie się w tej pozycji zwiększa obciążenie nawet do 150%! Warto wiedzieć, że nawet jeśli mamy już dolegliwości bólowe może nam pomóc masaż leczniczy kręgosłupa. Masaż obniży napięcie mięśniowe, działając tym samym przeciwbólowo i rozluźniająco, przyspieszy regenerację mięśni, a także poprawi ich elastyczność.

day spa warszawa

Sprawdź kwalifikacje masażysty do wykonywania masażu

Zanim skorzystamy z zabiegu warto poświecić chwilę na wybór odpowiedniego salonu masażu i upewnić się, że terapeuta, który będzie wykonywał masaż posiada odpowiednie kwalifikacje i najlepiej doświadczenie. W dobrym salonie day spa nie powinno być problemu z uzyskaniem potwierdzenia kwalifikacji masażysty.

Przed przystąpieniem do zabiegu masażysta powinien przeprowadzić szczegółowy wywiad aby wykluczyć przeciwwskazania do wykonania masażu, poznać tryb życia, oczekiwania, stan zdrowia. Dopiero po takiej rozmowie terapeuta powinien zaproponować odpowiedni masaż i opracować indywidualny program zabiegów.

Klimat, atmosfera, czystość, higiena

Klimat, atmosfera i wystrój miejsca są tak samo ważne jak masaż – ale to każdy musi ocenić sam. Podobnie muzyka i nastrój. Świece podczas masażu dające miły półmrok, zniewalający zapach to elementy, o które dobry salon powinien zadbać.

Goście Mastell zwracają często uwagę na czystość, higienę, świeże kwiaty. To bardzo miłe i odbieramy to jako docenienie naszych starań bo czystość i higiena to nasze priorytety.

Nasi klienci piszą o tym w opiniach:

„Realizowałam kartę podarunkową, nie sprawdzając miejsca… Zdecydowanie polecam, już na wejściu wystrój spokojny czysty i bardzo elegancki.
Pani w recepcji przemiła.
Korzystałam z sesji power effect i jestem jak najbardziej zadowolona.
Klimatyczny nastrój, świece, zapach wszystko komponuje się w sprawie dłonie Pani masażystki, która łapiąc nuty zacisznej muzyki wprowadza je w rozprężone ciało.
Salon opuściłam całkowicie zrelaksowana. Na pewno tam wrócę”, opinia Mastell z google.pl, Izabell W.

Sprawdź opinie i wyróżnienia, które otrzymało day spa

Jeśli nie znamy day spa warto zasięgnąć opinii. Tutaj pomocne będą opinie na google, facebook czy booksy. Warto zwrócić uwagę na ilość opinii, im więcej to oczywiście lepiej. Nie sugerujemy się pojedynczymi opiniami ponieważ każdy ma inny gust, inne oczekiwania, niekoniecznie zgodne z naszymi. To co dla nas jest zaletą dla kogoś innego może być wadą.

Warto też zerknąć czy day spa otrzymało jakieś wyróżnienia/tytuły, no pochwali się nimi na stronie. Niektóre day spa mają dział media o nas, zachęcamy do poczytania.

Nasze opinie

Google.pl – 4,8/5 (251 opinii) ⭐⭐⭐⭐⭐

„Zdecydowanie polecam Bardzo przyjemne miejsce, cudowna atmosfera, rewelacyjni terapeuci, począwszy od obsługi klienta, która jest od lat niezmiennie na najwyższym poziomie ( b.dobry kontakt, przypomnienia o wizytach ) Najlepszy salon masażu w Warszawie!” – opinia google.pl, Marcin P.

„Bardzo wysokiej jakości masaż, łączący elementy masażu klasycznego i relaksacyjnego. Na duży plus zaangażowanie p. masażysty, który cierpliwie odpowiadał na moje pytania i zaproponował kilka nowych rozwiązań, pomocnych w codziennym dbaniu o zdrowy kręgosłup.
Dodatkowymi zaletami są bardzo kameralny i estetyczny salon, napoje dla gości i brak problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego. Serdecznie polecam!” – opinia google.pl, Leszek B.

Facebook.pl – 5/5 (116 opinii) ⭐⭐⭐⭐⭐

„Wspaniałe i cudowne miejsce – zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają wytchnienia, rozluźnienia, relaksu, słowem – profesjonalnego masażu. Dodatkowym atutem – nastrojowe wnętrza i idealna dla mnie lokalizacja przy Arkadii, a do tego parking Daję 10 na 10!” – opinia facebook, Monika W.

„Bardzo klimatyczny salon cudowna atmosfera od samego wejścia piękne miejsce wyciszenia i relaksu. Profesjonalna i miła obsługa podczas zabiegów SPA fizjoterapeutka Magda działa cuda i przenosi w świat całkowitego odprężenia cudownie spędzony czas, i z pewnością nie po raz ostatni. Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie. Dziękuję!” – opinia facebook, Moni Ka

Booksy.pl – 5/5 (1004 opinie)⭐⭐⭐⭐⭐

„Masaż był wykonany bardzo profesjonalnie. Idealnie dobrana siła nacisku, konsultowana ze mną w trakcie masażu. I jak zawsze odpowiednia muzyka i wystrój gabinetu, świeże kwiaty i woda do picia. Pełen relaks i znaczniej mniejsze napięcie mięśni.” – opinia booksy.pl, Małgorzata

„Pani Joanna dokładnie wiedziała co robi. Czułam, że to nie był zwykły masaż relaksacyjny, ale masaż wykonywany przez osobę znającą fizjologie i dostosujący nacisk i intensywność danych obszarów ciała szczególnie tego potrzebujących. Ulga jakiej doznałam po masażu pozostała ze mną na długo.” – opinia booksy.pl, Paulina

Tytuł Perfect DAY SPA w Warszawie dla Mastell – tutaj piszemy o wyróżnieniu, które otrzymaliśmy.

Lokalizacja day spa

Jeśli planujesz często odwiedzać day spa np. raz w tygodniu nie bez znaczenia jest jego lokalizacja. Najlepiej znaleźć salon w pobliżu miejsca zamieszkania lub pracy. Jeśli będziesz rzadszym Gościem możesz wybrać obiekt położony dalej. Bezpłatny parking będzie dodatkowym atutem.

„Rewelacja. Super miejsce . Parking dla klientów, szybki dojazd.
Miejsce bardzo fajne. Miła obsługa i bardzo pomocna. Masażyści kompetentni i bardzo mili. Polecamy” – opinia Mastell z google.pl, Krzysztof.K

Czy warto oszczędzać na masażu?

Wykonanie dobrego masażu wymaga wiele wysiłku i dużych umiejętności. Naprawdę dobry terapeuta musi posiadać wysokie kwalifikacje potwierdzone dyplomami i cały czas się dokształcać. To przekłada się na cenę masażu. Podobnie jak jakość używanych kosmetyków, dbanie o czystość, higienę, atmosferę czy klimat miejsca. Warto zainwestować więcej i być pewnym, że trafi się w dobre ręce i do właściwego day spa.

Dlaczego warto skorzystać z masażu w Mastell?

Zespół Mastell tworzą wykwalifikowani terapeuci posiadający umiejętności potwierdzone dyplomami  i wielokrotnie nagradzani. Dzięki ich doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu możesz być pewien, że trafisz w dobre ręce. Nasi terapeuci dobiorą najlepsze metody w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości, reakcji na masaż i indywidualnych potrzeb osoby.

Zdecyduj się na masaż i skorzystaj z usług certyfikowanych terapeutów Mastell.
Umów wizytę na: 
www.mastell.pl/rezerwacja online lub telefonicznie: tel:+48 502 265 660

Zespół Mastell

Umów się na wizytę