Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Tytuł Perfect DAY SPA w Warszawie dla Mastell

Umów się na wizytę
  1. Kategoria: |
  2. 12 kwietnia 2022

Perfect DAY SPA w Warszawie dla Mastell Kolejna prestiżowa nagroda w naszych rękach.

Mastell massage & day spa znalazło się w gronie najlepszych day SPA w Polsce, zajmując 1. miejsce w kategorii day spa w Warszawie 2022 w prestiżowym i najważniejszym plebiscycie, nazywanym Polskimi Oskarami SPA & Wellness. To ogromna satysfakcja i motywacja do dalszej pracy.

Podczas wielkiej Gali Perfect SPA Awards 16 marca 2022 w warszawskim hotelu InterContinental nagrodę odebrała właścicielka Mastell – Anna Dąbrowska. Na Gali obecni byli przedstawiciele wiodących hoteli SPA, miejskich day SPA, producenci i dostawcy sprzętu i kosmetyków. Galę zaszczyciło też liczne grono znanych osób – sympatyków i promotorów życia w stylu wellness.

Docenili nas nasi Goście

Nagroda jest tym cenniejsza dla nas, że otrzymaliśmy ją dzięki głosom naszych Gości!

Przez kilka miesięcy w głosowaniu internetowym na portalu SPAeden.pl swoje głosy oddawali internauci, goście hoteli, salonów i day SPA oraz czytelnicy Magazynu Eden i portalu SPAeden.pl.

Nie sposób przejść obojętnie obok takich wyróżnień i tytułów. Dlatego chwalimy się nimi, ale też w ten sposób bardzo dziękujemy wszystkim naszym Gościom za zaufanie i docenienie pracy naszego Zespołu. Pracują z Państwem znakomici ludzie, profesjonaliści świetnie przygotowani merytorycznie, ale też empatyczni i wrażliwi na potrzeby drugiej osoby. Masaże i zabiegi SPA w ich wykonaniu stają się prawdziwymi rytuałami. Zapewniają harmonie, spokój ducha, radość dla ciała i zmysłów.

Jeśli zatem planujesz pobyt w Perfect DAY SPA Warszawa zapraszamy do Mastell!

Dlaczego warto skorzystać z masażu w Mastell?

Zespół Mastell tworzą wykwalifikowani terapeuci posiadający umiejętności potwierdzone dyplomami  i wielokrotnie nagradzani. Dzięki ich doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu możesz być pewien, że trafisz w dobre ręce. Nasi terapeuci dobiorą najlepsze metody w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości, reakcji na masaż i indywidualnych potrzeb osoby.

Zdecyduj się na masaż i skorzystaj z usług certyfikowanych terapeutów Mastell.
Umów wizytę na: 
www.mastell.pl/rezerwacja online lub telefonicznie: tel:+48 502 265 660

 

Więcej na temat plebiscytu można przeczytać na   https://spaeden.pl/perfect-spa-awards

Umów się na wizytę

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej