Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Masaż dla Dwojga – idealny prezent na Walentynki

Umów się na wizytę
  1. Kategoria: |
  2. 9 lutego 2018

Najlepszy moment na Wasz wspólny masaż – masaż dla Dwojga – jest właśnie teraz ….

Jest taki jeden dzień w środku zimy, gdy pomimo ujemnych temperatur na zewnątrz, w sercu jest naprawdę gorąco! Chodzi o 14 lutego – Święto Zakochanych! Chociaż powinniśmy pielęgnować nasze uczucia cały rok, Walentynki są idealną odskocznią od codzienności i wyrażenia słów „Kocham Cię!” w wyjątkowy sposób.

Masaż dla Dwojga – prezent dla Niej i dla Niego

Każdy z nas lubi być rozpieszczany, zadbany i czuć, że ukochana osoba odwzajemnia nasze uczucia. Masaże i zabiegi SPA razem z bliską osobą, to świetny sposób na budowanie wzajemnej bliskości. W naszym wykonaniu stają się prawdziwymi rytuałami. Podczas zabiegów w przestronnym, klimatycznym gabinecie, przy blasku świec, lampce wina i relaksacyjnej muzyce, doznacie niesamowitych wrażeń, które sprawią, że tegoroczne Walentynki na długo pozostaną w Waszej pamięci!

Zabierz swoją drugą połówkę na zmysłową podróż do Mastell massage & day SPA w Warszawie! Masaż relaksacyjny dla Dwojga, pakiet spa, zabieg na twarz to coś, co pomoże Wam oderwać się od codzienności i wejść w stan głębokiego odprężenia!

Miłość w eleganckim pudełeczku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy coś specjalnego na taką okazję – piękną i designerską kartę podarunkową SPA! Od Ciebie zależy wartość do wykorzystania, możesz też wybrać konkretny masaż lub zabieg z naszej oferty, który chcesz podarować ukochanej osobie. Karta podarunkowa jest zapakowana w eleganckie pudełeczko i jest ważna aż 6 miesięcy – nie musi być wykorzystana konkretnie w dniu Walentynek!

Mastell massage & day spa mieści się w Warszawie. Wyznacza wysokie standardy jakości, kreując nowy, zdrowy styl życia. Zespół tworzą certyfikowani masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy, którzy zadbają o zdrowie i dobre samopoczucie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jak zamówić kartę?

Nic prostszego! Wystarczy zadzwonić pod numer tel:+48502265660, przyjść osobiście do salonu lub wypełnić formularz karty podarunkowej.

Twój czas jest ograniczony, bo kupujesz prezent na ostatnią chwilę? Nie przejmuj się! Przygotujemy dla Ciebie voucher SPA do samodzielnego wydrukowania i zapakowania na prezent. Jest zaprojektowany w taki sposób, aby po wydrukowaniu prezentował się estetycznie i elegancko.

————-

Szukasz DAY SPA w Warszawie? Tylko Mastell! Sprawdź naszą ofertę i wybierz wyjątkowy zabieg dla Wyjątkowej Osoby! 🙂

Nie jesteś przekonany, sprawdź opinie na: facebook.com, google, tripadvisor.p

Umów się na wizytę

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej