Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Masaż dla Dwojga – idealny prezent na Walentynki

Umów się na wizytę
  1. Kategoria: |
  2. 9 lutego 2018

Najlepszy moment na Wasz wspólny masaż – masaż dla Dwojga – jest właśnie teraz ….

Jest taki jeden dzień w środku zimy, gdy pomimo ujemnych temperatur na zewnątrz, w sercu jest naprawdę gorąco! Chodzi o 14 lutego – Święto Zakochanych! Chociaż powinniśmy pielęgnować nasze uczucia cały rok, Walentynki są idealną odskocznią od codzienności i wyrażenia słów „Kocham Cię!” w wyjątkowy sposób.

Masaż dla Dwojga – prezent dla Niej i dla Niego

Każdy z nas lubi być rozpieszczany, zadbany i czuć, że ukochana osoba odwzajemnia nasze uczucia. Masaże i zabiegi SPA razem z bliską osobą, to świetny sposób na budowanie wzajemnej bliskości. W naszym wykonaniu stają się prawdziwymi rytuałami. Podczas zabiegów w przestronnym, klimatycznym gabinecie, przy blasku świec, lampce wina i relaksacyjnej muzyce, doznacie niesamowitych wrażeń, które sprawią, że tegoroczne Walentynki na długo pozostaną w Waszej pamięci!

Zabierz swoją drugą połówkę na zmysłową podróż do Mastell massage & day SPA w Warszawie! Masaż relaksacyjny dla Dwojga, pakiet spa, zabieg na twarz to coś, co pomoże Wam oderwać się od codzienności i wejść w stan głębokiego odprężenia!

Miłość w eleganckim pudełeczku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy coś specjalnego na taką okazję – piękną i designerską kartę podarunkową SPA! Od Ciebie zależy wartość do wykorzystania, możesz też wybrać konkretny masaż lub zabieg z naszej oferty, który chcesz podarować ukochanej osobie. Karta podarunkowa jest zapakowana w eleganckie pudełeczko i jest ważna aż 6 miesięcy – nie musi być wykorzystana konkretnie w dniu Walentynek!

Mastell massage & day spa mieści się w Warszawie. Wyznacza wysokie standardy jakości, kreując nowy, zdrowy styl życia. Zespół tworzą certyfikowani masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy, którzy zadbają o zdrowie i dobre samopoczucie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jak zamówić kartę?

Nic prostszego! Wystarczy zadzwonić pod numer 22 255 70 27, przyjść osobiście do salonu lub wypełnić formularz karty podarunkowej.

Twój czas jest ograniczony, bo kupujesz prezent na ostatnią chwilę? Nie przejmuj się! Przygotujemy dla Ciebie voucher SPA do samodzielnego wydrukowania i zapakowania na prezent. Jest zaprojektowany w taki sposób, aby po wydrukowaniu prezentował się estetycznie i elegancko.

————-

Szukasz DAY SPA w Warszawie? Tylko Mastell! Sprawdź naszą ofertę i wybierz wyjątkowy zabieg dla Wyjątkowej Osoby! 🙂

Nie jesteś przekonany, sprawdź opinie na: facebook.com, google, tripadvisor.p

Umów się na wizytę

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej