Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Karta podarunkowa SPA, czyli jak zadbać o bliskie osoby i podarować fenomenalny prezent

Umów się na wizytę
  1. Kategoria: |
  2. 10 grudnia 2019

Chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent na święta Bożego Narodzenia? W tym roku możesz podarować w prezencie chwile luksusu podczas jednego z naszych unikalnych zabiegów. Kup piękną i stylową kartę podarunkową SPA Mastell na masaż lub zabieg SPA i obdaruj nią kogoś, kto jest dla Ciebie naprawdę ważny.  Od Ciebie zależy jej wartość. Możesz także wybrać konkretny masaż czy zabieg. A jeśli sobie tego życzysz przygotujemy dla Ciebie indywidualną, dopasowaną do potrzeb ofertę.

Chwila przyjemności, zdrowie, uroda i dobre samopoczucie na Święta

Masaż lub zabieg SPA to świetna alternatywa dla tradycyjnych prezentów i idealna recepta na osiągnięcie równowagi i zniwelowanie skutków życia w ciągłym biegu. Ma niezliczone pozytywne skutki dla naszego ciała i psychiki. Poprzez wpływ na układ nerwowy jest w stanie pozytywnie oddziaływać na narządy i układy naszego organizmu. Wpływa między innymi na przepływ krwi w organizmie, tempo przemiany materii, transport środków odżywczych, aktywizuje system odpornościowy. Relaksuje, odpręża, redukuje stres, poprawia samopoczucie. Innymi słowy masaż jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia.

3 powody dlaczego masaż w prezencie

Oto tylko 3 powody dlaczego warto  obdarować bliskich kartą podarunkową SPA na masaż, ale zapewniamy, że powodów jest dużo więcej:

  1. Masaż to relaks i dobre samopoczucie – badania potwierdzają, że podczas masażu wzrasta poziom serotoniny i dopaminy odpowiedzialnych za nasze dobre samopoczucie i nastrój. Obniża się poziom kortyzolu (hormonu stresu). Po masażu jest nam dobrze, czujemy się szczęśliwi i zadowoleni, a nasze ciało jest zrelaksowane i odprężone. Masaż to również komfort nic nie robienia, odpoczynek. To czas kiedy ktoś całą swoją uwagę skupia tylko na nas.
  2. Masaż to zdrowie – masaż jest jednym z najstarszych zabiegów oddziaływających na nasze ciało i psychikę. Poprzez wpływ na układ nerwowy pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Obniża napięcie mięśniowe, działając tym samym przeciwbólowo i rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni, a także poprawia ich elastyczność. Ma dobroczynny wpływ na układ krążenia, stawy i skórę. Utrzymuje w równowadze układ nerwowy uspokajając go lub stymulując, w zależności od intensywności stosowanych technik. Regularnie stosowany jest prawdziwym dobrodziejstwem dla każdego, niezależnie od wieku, i staje się integralną częścią zdrowego stylu życia. Obdarowując bliską osobę prezentem w postaci karty podarunkowej SPA zapewnisz jej dobrą kondycję organizmu i uwolnisz od napięć.
  3. Masaż to droga do naturalnego piękna i blasku – masaż to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Doskonale ujędrnia i dotlenia skórę, wzmacnia elastyczność mięśni, poprawia mikrocyrkulację krwi i limfy. Regularnie stosowany gwarantuje widoczną poprawę kondycji skóry.

5 powodów dlaczego warto kupić kartę podarunkową SPA właśnie w Mastell?

  1. Dbając o wygodę naszych Klientów, oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług, obejmujący m.in. masaże lecznicze, relaksacyjne, klasyczne, sportowe oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy z wykorzystaniem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków.
  2. Zadbamy o komfort osoby obdarowanej podczas zabiegu i dopilnujemy aby poczuła się wyjątkowo. By przy blasku świec, kojącej muzyce, zmysłowym zapachu i pełnym poczuciu bezpieczeństwa zapomniała o rzeczywistości i spędziła u nas wspaniałe chwile, które na długo pozostaną jej w pamięci.
  3. Zespół Mastell tworzą wykwalifikowani terapeuci posiadający umiejętności potwierdzone dyplomami oraz korzystający z nowoczesnych metod. Dzięki bogatemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu profesjonalistów Mastell nasi Goście mogą być pewni, że trafili w dobre ręce. Terapeuci dobiorą najlepsze zabiegi, a w przypadku dolegliwości najlepsze metody w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości, reakcji na masaż i indywidualnych potrzeb osoby.
  4. U nas w 15 minut kupisz gotowy do wręczenia prezent, który może się okazać jednym z najwspanialszych prezentów otrzymanych w życiu, a na wykorzystanie karty jest aż 6 miesięcy. 
  5.  Jesteśmy elastyczni i na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszego Gościa. Osoba obdarowana może zmienić zabieg na inny o tej samej wartości lub dopłacić do Karty jeżeli wartość zabiegów, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Karty.

Jak zamówić kartę podarunkową? To proste!

Wystarczy zadzwonić, przyjść osobiście do salonu albo wypełnić formularz zamówienia karty podarunkowej https://www.mastell.pl/karta-podarunkowa. Jeśli brakuje Ci czasu zamów VOUCHER W WERSJI CYFROWEJ. Estetycznie zaprojektowany, tak aby doskonale się prezentował nawet gdy zostanie wydrukowany w wersji czarno-białej. Możesz zwinąć go w rulon i przewinąć wstążką lub zapakować do koperty i obdarować szczęśliwą osobę. Wybierz interesujący masaż, zabieg spa lub wartość i zamów voucher teraz dzwoniąc pod numer tel:+48502265660 lub korzystając z formularza zamówienia karty podarunkowej https://www.mastell.pl/karta-podarunkowa

Nadal zastanawiasz się, czy Mastell SPA jest odpowiednie by powierzyć naszym specjalistom swoich bliskich. Sprawdź opinie na: facebook.comgoogletripadvisor.pl

Umów się na wizytę

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej