Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Karta podarunkowa SPA, czyli jak zadbać o bliskie osoby i podarować fenomenalny prezent

Kup Voucher SPA
 1. Kategoria: |
 2. 10 grudnia 2022

Chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent na święta Bożego Narodzenia ? W tym roku możesz podarować w prezencie chwile luksusu podczas jednego z naszych unikalnych zabiegów. Kup kartę podarunkową SPA Mastell na masaż lub zabieg SPA. Obdaruj nią kogoś, kto jest dla Ciebie naprawdę ważny.  Od Ciebie zależy jej wartość. Możesz także wybrać konkretny masaż czy zabieg. A jeśli sobie tego życzysz przygotujemy dla Ciebie indywidualną, dopasowaną do potrzeb ofertę.

Karta podarunkowa SPA to chwile przyjemności, zdrowie, uroda i dobre samopoczucie na Święta

Masaż lub zabieg SPA to świetna alternatywa dla tradycyjnych prezentów i idealna recepta na osiągnięcie równowagi i zniwelowanie skutków życia w ciągłym biegu. Ma niezliczone pozytywne skutki dla naszego ciała i psychiki. Poprzez wpływ na układ nerwowy jest w stanie pozytywnie oddziaływać na narządy i układy naszego organizmu. Wpływa między innymi na przepływ krwi w organizmie, tempo przemiany materii, transport środków odżywczych, aktywizuje system odpornościowy. Relaksuje, odpręża, redukuje stres, poprawia samopoczucie. Innymi słowy masaż jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia.

3 powody dlaczego masaż w prezencie

Oto tylko 4 powody dlaczego warto  obdarować bliskich kartą podarunkową SPA na masaż, ale zapewniamy, że powodów jest dużo więcej:

 1. Masaż to relaks i dobre samopoczucie – badania potwierdzają, że podczas masażu wzrasta poziom serotoniny i dopaminy odpowiedzialnych za nasze dobre samopoczucie i nastrój. Obniża się poziom kortyzolu (hormonu stresu). Po masażu jest nam dobrze, czujemy się szczęśliwi i zadowoleni, a nasze ciało jest zrelaksowane i odprężone. Ponad to masaż to również komfort nic nie robienia, odpoczynek.  To czas kiedy ktoś całą swoją uwagę skupia tylko na nas.
 2. Masaż to zdrowie – masaż jest jednym z najstarszych zabiegów oddziaływających na nasze ciało i psychikę. Poprzez wpływ na układ nerwowy pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Obniża napięcie mięśniowe, działając tym samym przeciwbólowo i rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni, a także poprawia ich elastyczność. Ma dobroczynny wpływ na układ krążenia, stawy i skórę. Utrzymuje w równowadze układ nerwowy uspokajając go lub stymulując, w zależności od intensywności stosowanych technik. Regularnie stosowany jest prawdziwym dobrodziejstwem dla każdego, niezależnie od wieku, i staje się integralną częścią zdrowego stylu życia. Obdarowując bliską osobę prezentem w postaci karty podarunkowej SPA zapewnisz jej dobrą kondycję organizmu i uwolnisz od napięć.
 3. Masaż to droga do naturalnego piękna i blasku – masaż to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Doskonale ujędrnia i dotlenia skórę, wzmacnia elastyczność mięśni, poprawia mikrocyrkulację krwi i limfy. Regularnie stosowany gwarantuje widoczną poprawę kondycji skóry.
 4. Wizyta w SPA może być również okazją do spędzenia czasu razem z osobą obdarowaną. Możecie razem skorzystać z zabiegów, co stworzy wspólne doświadczenie i umocni więź.

6 powodów dlaczego warto kupić kartę podarunkową SPA właśnie w Mastell?

 1. Dbając o wygodę naszych Klientów, oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług.  Oferujemy m.in. masaże lecznicze, relaksacyjne, klasyczne, sportowe oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy z wykorzystaniem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków.
 2. Zadbamy o komfort osoby obdarowanej podczas zabiegu i dopilnujemy aby poczuła się wyjątkowo. By przy blasku świec, kojącej muzyce, zmysłowym zapachu i pełnym poczuciu bezpieczeństwa zapomniała o rzeczywistości i spędziła u nas wspaniałe chwile, które na długo pozostaną jej w pamięci.
 3. Zespół Mastell tworzą wykwalifikowani terapeuci posiadający umiejętności potwierdzone dyplomami oraz korzystający z nowoczesnych metod. Dzięki bogatemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu profesjonalistów Mastell nasi Goście mogą być pewni, że trafili w dobre ręce. Terapeuci dobiorą najlepsze zabiegi, a w przypadku dolegliwości najlepsze metody w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości i indywidualnych potrzeb osoby.
 4. U nas w 15 minut kupisz gotowy do wręczenia prezent, który może się okazać jednym z najwspanialszych prezentów otrzymanych w życiu, a na wykorzystanie karty jest aż 6 miesięcy. 
 5.  Jesteśmy elastyczni i na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Gości. Osoba obdarowana może zmienić zabieg na inny o tej samej wartości lub dopłacić do Karty jeżeli wartość zabiegów, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Karty.
 6. Nasze SPA cieszy się dobrą opinią i oferuje wysokiej jakości usługi. W 2022 roku otrzymaliśmy tytuł Perfect DAY SPA w Warszawie.

Jak zamówić kartę podarunkową? To proste!

Wystarczy zadzwonić, przyjść osobiście do salonu albo wypełnić formularz zamówienia karty podarunkowej https://www.mastell.pl/karta-podarunkowa. Jeśli brakuje Ci czasu zamów VOUCHER W WERSJI CYFROWEJ. Estetycznie zaprojektowany, tak aby doskonale się prezentował nawet gdy zostanie wydrukowany w wersji czarno-białej. Możesz zwinąć go w rulon i przewinąć wstążką lub zapakować do koperty i obdarować szczęśliwą osobę. Wybierz interesujący masaż, zabieg spa lub wartość i zamów voucher spa teraz dzwoniąc pod numer tel: +48 502 265 660 lub korzystając z formularza zamówienia karty podarunkowej https://www.mastell.pl/karta-podarunkowa

Nadal zastanawiasz się, czy Mastell SPA jest odpowiednie by powierzyć naszym specjalistom swoich bliskich. Sprawdź opinie na: facebook.comgoogletripadvisor.pl,   które potwierdzają, że  zespół Mastell tworzą wykwalifikowani terapeuci posiadający umiejętności potwierdzone dyplomami  i wielokrotnie nagradzani. Dzięki ich doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu możesz być pewien, że trafisz w dobre ręce. Nasi terapeuci dobiorą najlepsze metody w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości, reakcji na masaż i indywidualnych potrzeb osoby.

Kup Voucher SPA