Facebook - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Instagram - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par Tripadvisor - ✅ Masaż i SPA Warszawa – masaż relaksacyjny, klasyczny, dla par

Twoje ciało woła o urlop na żądanie! O tym, dlaczego warto korzystać z masaży.

Umów się na wizytę
  1. Kategoria: |
  2. 27 października 2017

Masaż zyskuje coraz większe grono sympatyków, czemu trudno się dziwić z racji imponującego wachlarzu zalet, które wynikają z tego zabiegu.

Charakterystycznymi znakami współczesnej codzienności są pośpiech, stres, nerwy, brak ruchu. Niestety taki tryb życia negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Pojawiają się stany napięcia mięśniowego, bóle głowy, ból w obrębie kręgosłupa i inne dolegliwości.

Masaż to idealna recepta na osiągnięcie równowagi i zniwelowanie skutków życia w ciągłym biegu. Ma niezliczone pozytywne skutki dla naszego ciała i psychiki. Poprzez wpływ na układ nerwowy jest w stanie pozytywnie oddziaływać na narządy i układy naszego organizmu. Wpływa między innymi na przepływ krwi w organizmie, tempo przemiany materii, transport środków odżywczych, aktywizuje system odpornościowy. Relaksuje, odpręża, redukuje stres, poprawia samopoczucie.

Masaż pełni też rolę rehabilitacyjną i leczniczą. Jeśli odczuwasz ból w obrębie kręgosłupa czy ból głowy, mięśnie są zesztywniałe, pojawiają się ograniczenia ruchu warto udać się na masaż leczniczy kręgosłupa.

„Masaż leczniczy kręgosłupa daje szeroką gamę korzyści dla zdrowia. Wyraźnie zmniejsza ból w obrębie kręgosłupa i ból głowy, niweluje napięcie mięśni, pomaga usuwać ograniczenia ruchu” – powiedziała Marta Kosmala, fizjoterapeuta Mastell massage & day spa.

Warto umówić się na wizytę u specjalisty, ale istotną kwestią jest wybór miejsca. Warto upewnić się, że mamy do czynienia z fachowcami, bo tylko to zagwarantuje oczekiwane efekty.

Mastell massage & day spa mieści się w Warszawie (przy CH Arkadia). Zespół Mastell tworzą wykwalifikowani terapeuci posiadający umiejętności potwierdzone dyplomami oraz korzystający z nowoczesnych metod. Dzięki bogatemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu specjalistów Mastell możesz być pewien, że trafisz w dobre ręce. Terapeuci dobiorą najlepsze techniki masażu w zależności od indywidualnych potrzeb, reakcji na masaż i dolegliwości.

Oferujemy: masaż leczniczy kręgosłupa ✔ masaż sportowy ✔ drenaż limfatyczny masaże relaksacyjne,  w tym masaż masłem shea, masaż gorącymi kamieniami, masaż olejem kokosowym, masaż czekoladą  ✔ masaż wyszczuplający, masaż bańka chińskąmasaż dla Dwojgadla kobiet w ciążyzabiegi i pakiety SPAzabiegi na twarz Klapp Cosmetics.

Nie jesteś przekonany, sprawdź opinie na: facebook.com, google, tripadvisor.pl

———

Zdecyduj się na masaż i skorzystaj z usług certyfikowanych terapeutów Mastell. Nasi specjaliści zadbają o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Umów wizytę na www.mastell.pl lub telefonicznie: +48502265660

Umów się na wizytę

Karta Podarunkowa Mastell to świetny
sposób, aby powiedzieć bliskiej
osobie – Zasługujesz na najlepsze

Dowiedz się więcej